Camping

Nitrianske Rudno

www.camping-nrudno.sk


UBYTOVANIE

Stany, karavany
Stanovanie, alebo státie s karavanom je možné podľa vlastného výberu miesta na trávnatých plochách pri vode nad plážou, v tieni pod stromami, na svahu alebo na terasách s el. prípojkami.

Kliknite pre detail. Kliknite pre detail. Kliknite pre detail. Kliknite pre detail. Kliknite pre detail. Kliknite pre detail. Kliknite pre detail. Kliknite pre detail. Kliknite pre detail.

 

Okále č. 1 - 4
V okáloch za recepciou sa nachádzajú 4 - lôžkové ubytovacie jednotky s terasou, vybavené kuchynkou s chladničkou a varičom, vlastným WC a sprchou.

Kliknite pre detail. Kliknite pre detail. Kliknite pre detail. Kliknite pre detail. Kliknite pre detail. Kliknite pre detail. Kliknite pre detail. Kliknite pre detail. Kliknite pre detail. Kliknite pre detail.

 

Unimobunky č. A1 - A6
Nachádzajú sa v chatovej osade. Vybavené sú chladničkou a varičom, každá má 4 - lôžka
(2x poschodová posteľ). Šesť buniek má vlastnú terasu a všetky sú bez vody a WC.

Kliknite pre detail. Kliknite pre detail. Kliknite pre detail. Kliknite pre detail. Kliknite pre detail. Kliknite pre detail.

 

Upozornenie:
Pri ubytovaní v okáloch a unimobunkách je obsadenie ubikácie možné od 15:00 hod. a pri odchode je nutné uvoľniť ubikáciu do 10:00 hod.

Vitajte na stránke campingu v Nitrianskom Rudne. Nechajte sa pozvať na ideálnu dovolenku do krásneho prostredia v blízkosti kúpeľného mesta Bojnice v srdci hornej Nitry.
Language: slovensky | english